Specificaties Stago draagarm 400mm
| Breedte | 467 mm |
| Geschikt voor kabeldraagsysteembreedte | 400 – 400 mm |
| Draaglast | 8,9 kN |
| Oppervlaktebehandeling | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Hoek | 90 – 90 ° |
| Hoogte | 30 mm |
| Kleur | Geen |
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Lengte | 38 mm |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Uitvoering | Wandconsole |
| Food Contact Material | Nee |
| REACH | Nee |



