Specificaties Stago Wandconsole
| Breedte | 450 mm |
| Geschikt voor kabeldraagsysteembreedte | 100 – 400 mm |
| Draaglast | 6,5 kN |
| Oppervlaktebehandeling | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Materiaal | Staal |
| Gebruikstemperatuur | -40 – 120 °C |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Hoek | 90 – 90 ° |
| Hoogte | 120 mm |
| Kleur | Geen |
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Lengte | 450 mm |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Uitvoering | Wand- en profielconsole |
| Veilige werkbelasting volgens IEC 61537 | 3,8 N |
| Food Contact Material | Nee |
| REACH | Nee |


