Specificaties nVent Hoffman – PF2080
| Uitvoering | Overig |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Grijs |
| Breedte | 798 mm |
| Hoogte | 200 mm |
| Diepte | 63 mm |
| Geschikt voor be-/ontluchting | Nee |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 800 mm |
| Geschikt voor buitenopstelling | Nee |
| Geschikt voor kabelrangering | Nee |
| Food Contact Material | Nee |
| REACH | Nee |


















