Specificaties nVent Hoffman – AFK21R5
| Uitvoering | Blind |
| Type | Recht |
| Breedte | 310 mm |
| Hoogte | 96 mm |
| Diepte | 96 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Type schroefdraad | Pg |
| Uitbreekpoorten | Ja |
| Food Contact Material | Nee |
| REACH | Nee |















