Specificaties CLPK800
| Aantal hoogte-eenheden | 3 |
| Uitvoering | 19″ |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Verzinkt |
| Lengte | 800 mm |
| Montagewijze | Snapbevestiging |
| Profielhoogte draagrail | 16 mm |
| Traploze bevestiging | Ja |
| Food Contact Material | Nee |
| REACH | Nee |
De montage profielen zijn compatibel met het standaard gatenpatroon van nVent Hoffman montagekasten, dit vereenvoudigt de installatie. Het betreft een universeel klik-profiel welke voor zowel diepte- als breedtemontage inzetbaar is op het 25mm DIN-gatenpatroon.
!Let op, deze profielen zitten per 4 verpakt
| Aantal hoogte-eenheden | 3 |
| Uitvoering | 19″ |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Verzinkt |
| Lengte | 800 mm |
| Montagewijze | Snapbevestiging |
| Profielhoogte draagrail | 16 mm |
| Traploze bevestiging | Ja |
| Food Contact Material | Nee |
| REACH | Nee |
| EAN |
8713574107878 |
|---|---|
| Eenheid per: |
stuk |
| Merk | |
|---|---|
| Serie | |
| Hulpstuk |
Op werkdagen voor 17:00 besteld = binnen 24 uur verzonden! Wij werken samen met transporteurs die zijn gespecialiseerd in vervoer en levering van elektromaterialen.
Al onze kabels voldoen aan de nieuwe CPR norm. We zetten ons dagelijks in om de beste Europese merken tegen de scherpste prijs te leveren.
Bij Elektroproducten werken ervaren elektromonteurs met passie voor hun vak en materialen. We adviseren graag en zorgen dat er alleen kwaliteit in ons assortiment zit.