Technische specificaties:
| Breedte | 60 mm |
| Hoogte | 110 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Gewicht | 38 g |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Geschikt voor | Nedis® SmartLife |
| Maximaal zendvermogen | 16 dBm |
| Energieverbruik per 1000 uur | 9 kWh |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Fitting | E27 |
| Equivalent wattage | 60 W |
| Maximale stroomverbruik | 9 W |
| Technologie | LED |
| Maximale antenne versterking | 1 dBi |
| App beschikbaar voor | Android™ IOS |
| Zendfrequentie | 2412 – 2472 MHz |
| Lichtkleur | RGB Warm tot Koel Wit |
| Type verpakking | Gift Box met Euro Lock |
| Dimbaar | Ja |
| Diameter bulb | 60 mm |
| Nominale lichtstroom | 806 lm |
| Lampvorm | Peer |
| Aantal lampen in verpakking | 2 Stuks |
| Hoogte bulb | 110 mm |
| Aantal producten in verpakking | 1 Stuks |
| Kleurtemperatuur | 2700 – 6500 K |
| Nominale levensduur lamp | 10000 u |
| Energieklasse | F |
| Stralingshoek | 200 ° |
| Aantal schakelcycli | 15000 Schakelcycli |
| Lichtbron | LED |
| Ingangsvoltage | 220 – 240 V AC |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20 – 45 °C |
| EPREL ID | 776649 |
| Communicatietechniek | Wi-Fi |



















