Technische specificaties:
| Breedte | 290 mm |
| Hoogte | 29 mm |
| Diepte | 290 mm |
| Gewicht | 647 g |
| Kleur | Wit |
| IP-codering | IP20 |
| Materiaal | Kunststof |
| Maximale stroomverbruik | 18 W |
| Geschikt voor | Nedis® SmartLife |
| Maximaal zendvermogen | 16 dBm |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Equivalent wattage | 60 W |
| App beschikbaar voor | Android™ IOS |
| Lichtkleur | RGB Warm tot Koel Wit |
| Zendfrequentie | 2412 – 2484 MHz |
| Energieverbruik per 1000 uur | 18 kWh |
| Apparaat stroominput | Kroonsteentjes |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Lampvorm | Rond |
| Aantal producten in verpakking | 1 Stuks |
| Nominale levensduur lamp | 15000 u |
| Kleurtemperatuur | 2700 – 6500 K |
| Energieklasse | F |
| Nominale lichtstroom | 1800 lm |
| Diameter | 290 mm |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20 – 40 °C |
| Aantal schakelcycli | 15000 Schakelcycli |
| Ingangsvoltage | 220 – 240 V AC |
| Maximale antenne versterking | 1.0 dBi |
| Type aansluitblok | Pluggable |
| Ingangsstroom | 0.134 A |
| EPREL ID | 1474361 |
| Communicatietechniek | Wi-Fi |


















