Specificaties DIP210
| Uitvoering | 19″-montagerek |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 210 mm |
| Breedte | 25 mm |
| Diepte | 183 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Kleur | Overig |
| Materiaal | Metaal |
| Max. belastbaarheid | 15 kg |
| Food Contact Material | Nee |
| REACH | Nee |
Montageprofielen voor montage in de diepte van de kast, de profielen zijn 40mm breed en 25mm hoog. Deze profielen zijn hebben 2 rijen met gaten voor kooimoer bevestiging en zelf tappende schroeven.
!Let op, deze profielen zitten per 4 verpakt
| Uitvoering | 19″-montagerek |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 210 mm |
| Breedte | 25 mm |
| Diepte | 183 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Kleur | Overig |
| Materiaal | Metaal |
| Max. belastbaarheid | 15 kg |
| Food Contact Material | Nee |
| REACH | Nee |
| EAN |
8713574224889 |
|---|---|
| Eenheid per: |
stuk |
| Gewicht | 0,8 kg |
|---|---|
| Merk | |
| Serie | |
| Hulpstuk |
Op werkdagen voor 17:00 besteld = binnen 24 uur verzonden! Wij werken samen met transporteurs die zijn gespecialiseerd in vervoer en levering van elektromaterialen.
Al onze kabels voldoen aan de nieuwe CPR norm. We zetten ons dagelijks in om de beste Europese merken tegen de scherpste prijs te leveren.
Bij Elektroproducten werken ervaren elektromonteurs met passie voor hun vak en materialen. We adviseren graag en zorgen dat er alleen kwaliteit in ons assortiment zit.