Specificaties nVent Hoffman – MAS0604021R5
| Wandkast/vloerkasten | Wandkast |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 400 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Diepte | 210 mm |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal sloten | 2 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 13 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Geschikt voor buitenopstelling | Ja |
| Geschikt voor metrische montage | Nee |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Hellend dak | Nee |
| Hoekmodel | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met montageplaat | Ja |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Met ventilatiedeur/-dak | Nee |
| Met zichtdeur | Nee |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| RAL-nummer | 7035 |
| Rijgbaar | Nee |
| Slagvastheid | IK10 |
| Tussenbouw | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Vloeropstelling mogelijk | Nee |
| Vrijstaand | Ja |
| Wandbevestiging mogelijk | Ja |
| Food Contact Material | Nee |
| Fabrikant | nVent Hoffman |



