Wago verbindingsklem 221-613 specificaties:
Verbind gemakkelijk en snel 3 aders met de Wago 221-613 verbindingsklem. Voor draden van 0.2 t/m 6mm², ook geschikt voor soepel draad. Door de transparante behuizing kunt u goed checken of het draad goed in de klem zit. Meer weten over hoe je een verbindingsklem aansluit? Lees hier hoe u dat in 4 stappen doet.
| Aantal klemposities | 3 |
| Nom. spanning | 450 V |
| Nom. stroom | 41 A |
| Nom. doorsnede | 0.5 – 6 mm² |
| Geschikt voor soepele ader | Ja |
| Aderdoorsnede massieve draad | 0.5 – 6 mm² |
| Aderdoorsnede soepel met huls | 0.5 – 6 mm² |
| AWG-bereik | 10 – 20 |
| Geschikt voor massieve ader | Ja |
| Geschikt voor meerdraads ader | Ja |
| Kabeldiameter | 2 – 6 mm |
| Kleur | Kleurloos |
| Met bedieningshendeltjes | Ja |
| Transparant | Ja |
| Food Contact Material | Nee |
| REACH | Wago |












