Technische specificaties:
| Nom. (meet)stroom | 63 A |
| Aantal polen (totaal) | 4 |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 6 kA |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 – 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 – 25 mm² |
| Aantal beveiligde polen | 3 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Explosieveilig | Nee |
| Frequentie | 50 – 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Inbouwdiepte | 70,5 mm |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 6 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 0 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 0 kA |
| Nom. isolatiespanning Ui | 440 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 – 75 °C |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Spanningstype | AC |
| Verliesvermogen | 18,6 W |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Food Contact Material | Nee |
| REACH | Nee |












