Specificaties Stago Wandconsole
| Breedte | 650 mm |
| Geschikt voor kabeldraagsysteembreedte | 100 – 600 mm |
| Draaglast | 7 kN |
| Oppervlaktebehandeling | Volbad thermisch verzinkt |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Hoek | 90 – 90 ° |
| Hoogte | 150 mm |
| Kleur | Geen |
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Lengte | 650 mm |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Uitvoering | Wand- en profielconsole |
| Food Contact Material | Nee |
| REACH | Nee |


