Technische specificaties:
| Breedte | 100 mm |
| Hoogte | 56 mm |
| Diepte | 82 mm |
| Gewicht | 71 g |
| Kleur | Wit |
| Ingangsvoltage | 220 – 240 V AC 50/60 Hz |
| IP-codering | IP20 |
| Materiaal | Kunststof |
| Geschikt voor | Nedis® SmartLife |
| Maximaal zendvermogen | 16 dBm |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Nominale lichtstroom | 360 lm |
| App beschikbaar voor | Android™ IOS |
| Equivalent wattage | 40 W |
| Zendfrequentie | 2412 – 2472 MHz |
| Maximale antenne versterking | 0.5 dBi |
| Ingangsstroom | 0.45 A |
| Stralingshoek | 36 ° |
| Apparaat stroominput | Kroonsteentjes |
| Aantal schakelcycli | 20000 Schakelcycli |
| Lampvorm | Rond |
| Aantal producten in verpakking | 1 Stuks |
| Nominale levensduur lamp | 25000 u |
| Kleurtemperatuur | 2700 – 6500 K |
| Energieklasse | F |
| Diameter | 52 mm |
| Lichtkleur | Warm tot Koel Wit |
| Energieverbruik per 1000 uur | 4.8 kWh |
| Type aansluitblok | Loop in loop out |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20 – 35 °C |
| EPREL ID | 1451227 |
| Communicatietechniek | Wi-Fi |
| Maximale stroomverbruik | 4.80 W |

















