Technische specificaties:
| Materiaal | Kunststof |
| Vorm | Rond |
| Kleur | Zwart |
| Spijkerlengte | 25 mm |
| Bevestigingswijze | Spijker |
| Buisvergrendeling | Nee |
| Diameter | 8 – 10 mm |
| Dubbele uitvoering | Nee |
| Gehard stalen spijker | Ja |
| Geschikt voor diameter | 8 – 10 mm |
| Kwaliteitsklasse | Polyamide (PA) |
| Met schroef | Nee |
| Met spijker | Ja |
| Oppervlaktebehandeling | Onbehandeld |
| Spijker meegeleverd | Ja |
| Spijkerdiameter | 2 mm |
| Voor vlakkabel | Niet van toepassing |
| Food Contact Material | Nee |
| REACH | Nee |









