Technische Specificaties G153-BB
| Montagewijze | Gietbouw |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Uitvoering | Anderhalf |
| Diepte | 75 – 75 mm |
| Winddicht | Nee |
| Aantal invoeren | 3 |
| Aantal meegeleverde tuiten | 0 |
| Aantal polen klem | 0 |
| Achterinvoer | Nee |
| Armatuurhaakbevestiging | Nee |
| Behuizingsdoorvoer via buismanchet | Ja |
| Behuizingsdoorvoer via dichtmembraan | Nee |
| Behuizingsdoorvoer via trappenmembraan | Nee |
| Behuizingsdoorvoer via uitbreekopening | Nee |
| Bevestiging schakelmateriaal | Schroeven |
| Bouwvorm | Inbouwdoos (apparaatdoos) |
| Breedte | 70 mm |
| Buisvergrendeling | Ja |
| Buisvergrendeling optioneel | Ja |
| Dekselbevestiging | Opklemmend (snap) |
| Functiebehoud | Geen |
| Halogeenvrij | Ja |
| Inwendige diepte | 50 mm |
| Kleur | Blauw |
| Koppelbaar | Nee |
| Lengte | 150 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Met afscherming | Nee |
| Met scheidingswand | Nee |
| Met schroeven | Ja |
| Oppervlaktebehandeling | Onbehandeld |
| Speciale toepassing | Geen |
| Spruit | Tunnelspruit |
| Transparant deksel | Nee |
| Uitgerust met | Geen |
| Uitvoering deksel | Blinddeksel |
| Verzegelbaar | Nee |
| Voor aantal inbouwsokkels | 1 |
| Voor buisdiameter | 19 mm |
| Voorzien van draaibare ring | Nee |
| Vorm | Ovaal |
| Food Contact Material | Nee |
| REACH | Nee |




















