Technische specificaties:
| Voet | GU10 |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Binnen/buiten | Binnenopstelling |
| Dimbaar | Ja |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 345 lm |
| Energie-efficiëntieklasse | G |
| Gemiddelde nom. levensduur | 25000 h |
| Kleurtemperatuur | 2700 – 2700 K |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvermogen | 5 W |
| Lampvorm | Vlakrond |
| Lichtkleur categorie | Zeer warm |
| Lichtstroom | 340 – 350 lm |
| Nom. spanning | 220 – 240 V |
| Nom. stroom | 25 mA |
| Nominale bedrijfstijd | 25000 – 25000 |
| Spanningstype | AC |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Food Contact Material | Nee |
| REACH | Ja |
| EC-numbers | 231‑100‑4 |













