De OBO Kabeldoos T160 is een kwalitatief hoogwaardige kabeldoos voor een binnenopstelling alsmede een beschermde buitenopstelling.
OBO Kabeldoos T160 specificaties:
| Kleur | Grijs |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Type behuizingsdoorvoer | Dichtmembraan |
| Aantal invoeren | 12 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Achterinvoer | Nee |
| Breedte | 150 mm |
| Deksel | Niet transparant |
| Dekselbevestiging | Overig |
| Diameter | 190 mm |
| Diepte | 77 mm |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Functiebehoud | Geen |
| Gebruikstemperatuur | 0 – 650 °C |
| Giethars meegeleverd | Nee |
| Lengte | 190 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. aderdoorsnede | 16 mm² |
| Met afscherming | Ja |
| Montage in de grond | Nee |
| Montage onder water | Nee |
| Montagewijze | Universeel |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Rijgbaar | Nee |
| Toepasbaar met giethars | Nee |
| Transparant deksel | Nee |
| Uitgerust met | Geen |
| Uitvoering deksel | Overig |
| Verzegelbaar | Ja |
| Voor buisdiameter | 25 mm |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Vorm | Vierkant |
| Weersbestendig | Nee |
| Fabrikant | OBO Betterman |
| Wartelmaat bekijken | Wartelmaat tabel |














