Specificaties Lapp Skintop kabelwartel M32
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 32 |
| Schroefdraadlengte | 9 mm |
| Kwaliteitsklasse | Messing |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Sleutelwijdte | 36 mm |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -30 – 100 °C |
| Geschikt voor kabeldiameter | 11 – 21 mm |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Halogeenvrij | Nee |
| Inklikbaar in opening | Nee |
| Kleur | Overig |
| Materiaal | Metaal |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Met trekontlasting | Ja |
| Nom. draadmaat in inch NPT/gasbuisdraad | Overig |
| Oppervlaktebehandeling | Vernikkeld |
| Slagvast | Nee |
| Soort afdichting | Dichtring |
| Spoed schroefdraad | 1,5 mm |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Uitvoering | Recht |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| Food Contact Material | Nee |
| REACH | Ja |
| EC-numbers | 231‑100‑4 |
| Dual-use US ECCN | EAR99 |














