Specificaties Wartel M40
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 40 |
| Schroefdraadlengte | 10 mm |
| Kwaliteitsklasse | Polyamide (PA) |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Sleutelwijdte | 46 mm |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Drukcompenserend | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -20 – 100 °C |
| Geschikt voor kabeldiameter | 19 – 28 mm |
| Glasvezelversterkt | Ja |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Kunststof |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Met trekontlasting | Ja |
| Nom. draadmaat in inch NPT/gasbuisdraad | Overig |
| Oppervlaktebehandeling | Onbehandeld |
| RAL-nummer | 7035 |
| Slagvast | Ja |
| Soort afdichting | Dichtring |
| Spoed schroefdraad | 1,5 mm |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Uitvoering | Recht |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Voor gewapende kabel | Ja |
| Food Contact Material | Nee |
| REACH | Nee |












