Specificaties Wartel M12 – Zwart:
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 12 |
| Schroefdraadlengte | 9 mm |
| Kwaliteitsklasse | Polyamide (PA) |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Geschikt voor kabeldiameter | 3 – 6.5 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Met contramoer | Ja |
| Met trekontlasting | Nee |
| Nom. draadmaat in inch NPT/gasbuisdraad | Overig |
| RAL-nummer | 9005 |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Uitvoering | Recht |
| Food Contact Material | Nee |
| REACH | Nee |











