Technische specificaties:
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 0 |
| Aantal eenheden | 1 |
| Kleur | Wit |
| Kwaliteitsklasse | Duroplast |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Aantal eenheden verticaal | 1 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 0 |
| Aantal schakelaarinzetstukken | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP21 |
| Bevestigingswijze | Overig |
| Bondige uitvoering | Ja |
| Breedte | 805 mm |
| Diameter boring (gaten) | 52 mm |
| Diepte | 10 mm |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Ja |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Ja |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Halogeenvrij | Ja |
| Hoogte | 805 mm |
| Inbouwbreedte | 55 mm |
| Inbouwhoogte | 55 mm |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Met montageraam | Nee |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Transparant | Nee |
| Food Contact Material | Nee |
| REACH | Nee |



















