| Max. diameter kabelhaspel | 1200 mm |
| Max. breedte kabelhaspel | 660 mm |
| Breedte verstelbaar | Nee |
| Demontabel | Ja |
| Draaglast | 300 kg |
| Gewicht | 10,5 kg |
| Materiaal | Aluminium |
| Met handvat | Ja |
| Montagewijze | Vrijstaand |
| Uitvoering | Rol-as |
| Food Contact Material | Nee |
| REACH | Nee |
Saenroll haspelafrolapparaat van aluminium voor kabelhaspels met een max. diameter van 120cm, max. breedte van 660mm en een maximaal gewicht van 300Kg.
| Max. diameter kabelhaspel | 1200 mm |
| Max. breedte kabelhaspel | 660 mm |
| Breedte verstelbaar | Nee |
| Demontabel | Ja |
| Draaglast | 300 kg |
| Gewicht | 10,5 kg |
| Materiaal | Aluminium |
| Met handvat | Ja |
| Montagewijze | Vrijstaand |
| Uitvoering | Rol-as |
| Food Contact Material | Nee |
| REACH | Nee |
| EAN |
8719724000150 |
|---|---|
| Eenheid per: |
stuk |
| Gewicht | 10,5 kg |
|---|---|
| Merk |
Op werkdagen voor 17:00 besteld = binnen 24 uur verzonden! Wij werken samen met transporteurs die zijn gespecialiseerd in vervoer en levering van elektromaterialen.
Al onze kabels voldoen aan de nieuwe CPR norm. We zetten ons dagelijks in om de beste Europese merken tegen de scherpste prijs te leveren.
Bij Elektroproducten werken ervaren elektromonteurs met passie voor hun vak en materialen. We adviseren graag en zorgen dat er alleen kwaliteit in ons assortiment zit.