Uw winkelwagen is momenteel leeg!
TKF Grondkabel VG -YMvK-AS Dca | 4x10mm²
Tkf NL-Sterkstroomkabels VG-YMvKas Dca 0,6/1 kV voedingskabel v/a 1 kv vaste aanleg, samenstelling geleider klasse 2 = samengeslagen, 4 aders, nom. geleiderdoorsnede 10mm², nom. geleiderdiameter 3.85mm, mantelkleur grijs, CPR Eurobrandklasse volgens EN 1350 dca, adercodering kleur,
Het is van belang dat u de grondkabel minimaal 50 cm in de grond verwerkt.
Normaal:
exl. 21% btw
inc. 21% btw
Korting:
Uw prijs
per meter
exl. 21% btw
inc. 21% btw
Levertijd:
Direct leverbaar
40 op voorraad
- A+ kwaliteit producten
- 30 Dagen bedenktermijn
- Deskundig advies nodig?
Technische Specificatie:
| Nom. geleiderdoorsnede | 10 mm² |
| Aantal aders | 4 |
| Samenstelling geleider | Klasse 2 = samengeslagen |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Mantelkleur | Grijs |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Dca |
| UV-bestendig | Ja |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Ja |
| Aderscherm | Nee |
| Afscherming langswaterdicht | Nee |
| Beschermingsgeleider (geel/groene ader) | Nee |
| Bewapening | Ja |
| Binnenveldsturing | Nee |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | d2 |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | a3 |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | s2 |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-1-2 | Ja |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-24 (Cat C) | Ja |
| Buitendiameter circa | 20.8 mm |
| Buitenveldsturing | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Nee |
| Geleidende coating | Nee |
| Geleider langswaterdicht | Nee |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Geleidervorm | Rond |
| Geschikt als hoogspanningskabel | Nee |
| Geschikt als installatiekabel | Ja |
| Geschikt als middenspanningskabel | Nee |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Ja |
| Gewicht | 1013 kg/km |
| Glasvezelelement | Nee |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Nee |
| Isolatiebehoud volgens IEC 60331 | Nee |
| Litze | Nee |
| Loodmantel | Nee |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Met aardgeleider | Nee |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 82 mm |
| Nom. equivalente koperdoorsnede bewapening | 10 mm² |
| Nom. geleiderdiameter | 3.85 mm |
| Nom. spanning U0 | 0.6 kV |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Scherm | Nee |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 – 70 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | 0 – 70 °C |











