Uw winkelwagen is momenteel leeg!
Hateha Bouwaansluitkast vaste aansluiting | 40A / 63A – 400V
Hateha B40 bouwaansluitkast hoofdaansluitkast, (lxhxb) 60x150x60cm, diepte 630mm, aansluitvermogen 28kVA, nom. (meet-)stroom 40A, vaste aansluiting, hoofdschakelaar, hoofdschakelaar – nom. (meet-)stroo 40A, 6 randaarde-contactdozen, 1 CEE-contactdozen 32 A/400, 2 CEE-contactdozen 32 A/400.
Normaal:
exl. 21% btw
inc. 21% btw
Korting:
Uw prijs
per stuk
exl. 21% btw
inc. 21% btw
Levertijd:
1 á 2 Werkdagen
- A+ kwaliteit producten
- 30 Dagen bedenktermijn
- Deskundig advies nodig?
Hateha bouwaansluitkast 40A / 63A technische specificaties:
| Klasse | Bouwaansluitkast |
| Merk | Hateha |
| Serie | Bouwaansluitkasten |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Breedte | 600 mm |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Hoogte | 1500 mm |
| Aantal polen hoofdschakelaar | 4 |
| Aantal installatieautomaten | 5 |
| Nom. (meet)stroom | 40 A |
| Aantal CEE-contactdozen 32 A/400 V/4P | 1 |
| Uitvoering | Hoofdaansluitkast |
| Diepte | 630 mm |
| Aantal CEE contactdozen 16 A/230 V/3P | 0 |
| Aantal CEE contactdozen 16 A/24 V/2P | 0 |
| Aantal CEE contactdozen 16 A/400 V/4P | 0 |
| Hoofdschakelaar – nom. stroom | 40 A |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 13 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 15 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 23 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 25 | 0 |
| Aantal aardlekschakelaars 300 mA | 0 |
| Aantal aardlekschakelaars 30 mA | 2 |
| Hoofdschakelaar | Vermogensschakelaar |
| Aantal aardlekschakelaars 10 mA | 0 |
| Aantal CEE contactdozen 125 A/400 V/5P | 0 |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 6 |
| Aantal CEE-contactdozen (IEC 60309) 16 A / 400 V / 5P (1, 2, 3 , N, PE) | 0 |
| Aantal CEE-contactdozen (IEC 60309) 63 A / 400 V / 5P (1, 2, 3, N, PE) | 0 |
| Aantal CEE-contactdozen (IEC 60309) 32 A / 400 V / 5P (1, 2, 3, N, PE) | 2 |





