| EAN | |
|---|---|
| Eenheid per: |
stuk |
| Merk | |
|---|---|
| Serie | |
| Software |
Licentieovereenkomst met 1 registratiecode welke 30x kan worden geactiveerd.
JMobile is de software voor het maken van een intuitieve gebruikersinterface op basis van Exor HMI’s (bedienpanelen) en IPC’s. De JMobile software met de Exor hardware is een sterk modulair platform en een integraal onderdeel van het Exor X-Platform.
Download hier de laatste versie van de JMobile Suite
Op werkdagen voor 17:00 besteld = binnen 24 uur verzonden! Wij werken samen met transporteurs die zijn gespecialiseerd in vervoer en levering van elektromaterialen.
Al onze kabels voldoen aan de nieuwe CPR norm. We zetten ons dagelijks in om de beste Europese merken tegen de scherpste prijs te leveren.
Bij Elektroproducten werken ervaren elektromonteurs met passie voor hun vak en materialen. We adviseren graag en zorgen dat er alleen kwaliteit in ons assortiment zit.