De SolarEdge ONE EV-lader biedt zowel particuliere als zakelijke gebruikers een naadloze laadervaring die bovendien helemaal is afgestemd op zonne-energie. Deze duurzame en betrouwbare lader is flexibel in te passen in elke installatie, zowel 1-fase als 3-fase, en is geschikt voor binnen- én buitengebruik en opstellingen met stopcontact of kabel.
Technische specificaties:
| Aantal laadunits | 1 |
| Breedte | 230mm |
| Lengte | 130mm |
| Hoogte | 235mm |
| Max. vermogen per laadunit | 22 kW |
| Met display | Nee |
| Met MID-compatibele energiemeter | Ja |
| Uitvoering aansluiting inst. zijde | 3-fase |
| WiFi | Ja |
| RFID | Ja |
| Incl. laadkabel | Nee |
| Kleur | Wit |
| Statisch belastingmanagement geïntegreerd | Ja |
| Incl. Energiemeter | Nee |
| Montagewijze | Wand/paal |
| Afzekering apparaat | 32A |
Lees hier alles over de de SolarEdge ONE EV-lader en de mogelijkheden.















